Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 4 ay önce eşi Tolga Savacı'yı kaybetmişti! Nermin Bezmen'in oğlu yoğun bakımda

hizmetli

Administrator
Yönetici
6682429ca4458c3fcd07ccd6.jpg

Oyuncu Tolga Savacı ile yazar Nermin Bezmen, 2010 yılında başlayan ilişkilerini 2015’te nikâh masasına taşımıştı. 2017'de ABD'ye yerleşen çiftten Savacı, Şubat ayında hayatını kaybetmişti.

Savacı, vasiyeti üzerine New Jersey'de toprağa verildi. Hayat arkadaşını kaybeden Bezmen'in, şimdi de oğlu yoğun bakımda!

milliyet.jpg

Mankenlik eğitimi için 1983'te İtalya'ya giden Tolga Savacı, iki yıl boyunca İtalya, Almanya, Fransa'da modellik yaptıktan sonra henüz 22 yaşında Banu Alkan'la başrolü paylaştığı 'Arzu' (1985) filmiyle oyunculuk kariyerine adım atmıştı. Bir döneme damga vuran Savacı, geçirdiği kalp krizi sonucu 60 yaşında hayatını kaybetmişti.

milliyet.jpg

Eşi Tolga Savacı'yı kaybeden Nermin Bezmen: Hani el ele yaşlanacaktık!

"DERİN YÜREKLİ SEVDİCEĞİMİ KAYBETTİM"

Sanat dünyasını yasa boğan acı haberi ünlü oyuncunun eşi Nermin Bezmen duyurmuştu. Bezmen, paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

"EVİNE, AİLENE SAĞLIKLA DÖN"

Bezmen için bir acı durum daha yaşandı. Oğluyla fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan paylaşan Nermin Bezmen takipçilerinden dua istedi.

Bezmen "Sevenlerimiz, dualarınız şu an yoğun bakımdaki canım oğlumla buluşsun dilerim… İkinci göz ağrım, annelik mutluluğum, gururum, Yaradan seni bana, bizlere bağışlasın… Evine, ailene sağlıkla dön yavrum…" dedi.

66823b0ca4458c3fcd07ccac.jpg

"DURUMU STABİL"

Nermin Bezmen oğlunun durumunun stabil olduğunu fakat hâlâ yoğun bakımda olduğunu şu sözlerle duyurdu:

Alıntı Metni

66823b3ca4458c3fcd07ccae.jpg

Tolga Savacı'nın eşi Nermin Bezmen: Şimdi bunlarda teselli arıyorum!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler