Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Açlık Oyunları'nın Başkan Snow'una veda! Donald Sutherland 88 yaşında hayatını kaybetti

hizmetli

Administrator
Yönetici
66748755ad7a3be2dfb8dc12.jpg

Açlık Oyunları'nda (The Hunger Games) Başkan Snow, Karanlığın Gölgesi'nde (Don’t Look Now) ise John Baxter karakterini canlandıran ünlü aktör 88 yaşında hayata gözlerini yumdu.

6674875fad7a3be2dfb8dc14.jpg
Kanadalı aktörün vefatını, kendisi gibi oyuncu olan oğlu Kiefer Sutherland duyurdu.

66748775ad7a3be2dfb8dc19.jpg

'HİÇBİR ZAMAN İYİ, KÖTÜ YA DA ÇİRKİN BİR ROLDEN KORKMADI'

Ünlü isim açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Büyük bir üzüntüyle size babam Donald Sutherland'ın vefat ettiğini söylüyorum. Şahsen sinema tarihinin en önemli oyuncularından biri olduğunu düşünüyorum. Hiçbir zaman iyi, kötü ya da çirkin bir rolden korkmadı. Yaptığı şeyi sevdi ve sevdiği şeyi yaptı ve kimse asla bundan fazlasını isteyemez. İyi yaşanmış bir hayat."

Survivor sonrası kavga büyüdü! Yunus Emre Özden'den Nagihan Karadere'ye sert sözler
Icardi'nin eşi Wanda Nara'dan aldatma itirafı! 'Çok acı çektim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler