Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Acun Ilıcalı, Alaçatı'da! Sürat teknesiyle deniz turuna çıktı

hizmetli

Administrator
Yönetici
666ecd8c941a6cbb9f487e8f.jpg

TV8 kanalını satın almasının ardından medya dünyasına hızlı bir giriş yapan Acun Ilıcalı, sonrasında dijital platform ve Hull City Kulübü'nün sahibi olarak yatırımlarını geliştirmişti.

Araba ve sürat motorlarına olan ilgisi ile bilinen ünlü televizyoncu, geçtiğimiz sene katıldığı bir programda "Kaç tane arabanız ve kaç tane motosikletiniz var?" sorusunu cevaplamıştı.

666ecb40941a6cbb9f487e84.jpg

"DÜNYANIN ÇEŞİTLİ YERLERİNDE MOTOSİKLETLERİM VAR"

- Kaç arabanız var?
Acun Ilıcalı: Çok arabam yok, 3-4 tane.
- Kaç motosikletiniz var?
Acun Ilıcalı: 12-13 tane vardır. Taşıyamadığım için dünyanın çeşitli yerlerinde motosikletler var. Ne yapayım motorla mı gideyim yani? Dominik'te 4, Miami'de 2, Çeşme'de 3, İstanbul'da 4 tane var.

666ecb18941a6cbb9f487e82.jpg

"PARAM YOKKEN DE MUTLUYDUM"

Ilıcalı, "Mutluluğu zengin olmakta aramayın. İnşallah herkes daha iyi standartlarda yaşar. Ben bu işin dibini de zirvesini de gördüm" diyerek, sözlerine şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

666ecbda941a6cbb9f487e88.jpg

DOSTLARIYLA DENİZ TURUNA ÇIKTI

55 yaşındaki Acun Ilıcalı, son olarak geçtiğimiz gün Çeşme Alaçatı'da sürat teknesinde objektiflere takıldı.

666ecc21941a6cbb9f487e8a.jpg

Ünlü televizyoncu, teknesiyle dostlarını alarak deniz turuna çıktı.

666ecc6b941a6cbb9f487e8c.jpg

Survivor programının bitmesinin ardından soluğu tatilde alan Acun Ilıcalı, koyda denize girdikten sonra akşam üzeri bir plaja giderek yemek yedi.

Acun Ilıcalı: Bana 'Türk izleyicisini çözdün' dediler, ama 15 ülkede başarılıyım!
Acun Ilıcalı'nın 20 milyon dolarlık yatı! Ayak tenisi sahası ve yüzme havuzu da var

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler