Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Acun Ilıcalı'dan Şeyma Subaşı'na gönderme! 'Telefonumu gösterdiğim zaman sorunlar yaşamıştım'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b8e51c721699be74ea7e9b.jpg

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı (33) ile ünlü yapımcı Acun Ilıcalı (54), 2017'de nikah masasına oturmuştu. Melisa adını verdikleri bir kızları olan ikili, 2018'de ise boşanma kararı almıştı. 2019'da kendi kanalı olan TV8'deki bir programa konuk olarak gelen Ilıcalı, canlı yayında bir video göstereceği sırada Subaşı'ndan telefonuna gelen mesaj günlerce konuşulmuştu:

Alıntı Metni

65b8e2b5721699be74ea7e8b.jpg

"GERİLİMİ DÜŞÜRMEYE GİDİYORUM"

Şimdilerde Ayça Çağla Altunkaya (25) ile aşk yaşayan Acun Ilıcalı, son olarak geçtiğimiz gün bir ödül törenine katıldı. Basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü isim, Survivor All Star 2024 yarışması için tekrar Dominik'e gideceğini söyledi.

65b8e339721699be74ea7e90.jpg

Ilıcalı, "3 saat sonra Dominik'e gidiyorum, sizlerle de vedalaşmaya geldim. Bu sene Survivor'da fazla gerilim var. Gerilimi düşürmeye gidiyorum, öyle söyleyeyim" diye konuştu.

65b8e30e721699be74ea7e8e.jpg

ESKİ EŞE GÖNDERME

Takımlarda değişiklik yapıp yapmayacağıyla ilgili bir seyirci anketleri olduğunu söyleyen yapımcı, Survivor'da oynanan oyunları uzaktayken de izlediğini göstermek için telefonunu çıkardı.

65b8e37b721699be74ea7e92.jpg

O sırada yıllar önce eski eşinin attığı mesajı hatırlayan ünlü isim, "En son cep telefonumu gösterdiğim zaman sorunlar yaşamıştım ama..." diyerek Subaşı'na gönderme yaptı.

65b8e44b721699be74ea7e95.jpg

Survivor ile ilgili konuşmasına devam eden Acun, "Çok güzel yarışmacılar var, inşallah hak eden kazanır. Ama tansiyon çok yüksek, beni de biraz yordu" ifadelerini kullandı.

65b8e499721699be74ea7e98.jpg

NAGİHAN VE TURABİ'YE SESLENDİ

SMS kuralının iptal edilmesiyle ilgili de konuşan Ilıcalı, "SMS bir belaydı. Yarışmacılar çok isyan ediyordu. Şimdi en azından öyle bir sorun yok, bu yarışmacıları çok rahatlattı. Ama bu kadar rahatlamaları iyi mi bilmiyorum, 'Nasıl olsa SMS yok, istediğimi söyleyebilirim' gibi bir şey oldu. Bunu engellemek lazım" dedi ve Survivor'ın en başarılı yarışmacılarından ikisi olan Nagihan Karadere ve Turabi Çamkıran'a seslendi:

Alıntı Metni
Survivor Turabi, Acun Ilıcalı'ya şiir yazdı! 'Kovulmak istemiyorum'
Survivor başlar başlamaz Dominik'e gitmişti! Şeyma Subaşı'dan Acun Ilıcalı'ya övgüler

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler