Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Adım adım başkanlığa

hizmetli

Administrator
Yönetici
669848cf5e5aabdd4880d1a7.jpg

ABD’de başkanlık seçimleri yaklaşırken, suikast girişimine uğrayan Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump, adım adım hedefe ilerliyor. Yaşanan son olayın ardından tüm Cumhuriyetçilerin Trump’ın arkasında birleşmesi dikkat çekiyor.

Cumhuriyetçi Parti ön seçimlerinde başkan adaylığı için Trump’a rakip olan Nikki Haley ve Ron DeSantis gibi isimler, bu kez tam destek verdiklerini duyurdu. Haley, “Trump’a oy vermek için her söylediğine yüzde 100 katılmanıza gerek yok” derken, DeSantis ise “Haydi Joe Biden’ı bodrumuna geri gönderelim, Trump’ı da Beyaz Saray’a” diyerek Trump’a desteğini duyurmuş oldu.

669848da5e5aabdd4880d1a9.jpg

Oyları yükseliyor

Bununla birlikte suikast girişiminin, beklendiği üzere Trump’ın oylarında bir artışa neden olduğu gözlemleniyor. ABD’de yapılan en son ankette, Kasım’daki başkanlık seçimleri için Cumhuriyetçi Parti’den resmen adaylığı onaylanan Donald Trump’ın, seçim sonuçlarını belirleyecek kararsız seçmenlerin bulunduğu ve seçimin kaderi için büyük önem taşıyan “salıncak”eyaletlerderakibi Joe Biden’ın önüne geçtiği belirtildi.

Trump’ın Kennedy ile görüşmesi sızdı

Başkan adayı Robert F Kennedy Jr.’ın Trump ile yaptığı bir telefon görüşmesinin kaydı ortaya çıktı. Kayıtta Trump, Kennedy’ye kendisini desteklemesi yönünde imada bulunuyor, “Bence bu sizin için de çok iyi olur. Biz kazanacağız, adamdan çok öndeyiz” ifadelerini kullanıyor. Kennedy’nin yarıştan çekileceği ve Trump’a destek vereceği yönündeki iddialar sonrası ortaya çıkan kaydın ardından Kennedy cephesi yarıştan çekilmediklerini duyurdu. Gizli telefon görüşmesini sızdıran kişi ise Robert F. Kennedy Jr.’ın oğlu Bobby oldu.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler