Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ajda Pekkan ne ameliyatı oldu? Ajda Pekkan'ın sağlık durumu nasıl?

hizmetli

Administrator
Yönetici
65bca4291a3d381f9acb8310.jpg

Sağ omuzundaki tendon yırtıkları nedeniyle yaz boyunca rahatsızlık çeken Ajda Pekkan, üç gün önce Prof. Dr. Mehmet Demirhan'a sağ omuzundan ameliyat oldu. Demirhan, önceki yıl Ajda Pekkan'ın kalça ameliyatını da gerçekleştirmişti.

FİZİK TEDAVİ ÜÇ HAFTA SÜRECEK

Taburcu olarak evinde istirahate çekilen 77 yaşındaki Süperstar, üç hafta boyunca fizik tedavi görecek.
65bca4381a3d381f9acb8314.jpg

Ajda Pekkan hayvan barınağını gezdi: Elim, kolum hep buralarda olacak

"AĞRILARIM GEÇEN YAZ BAŞLADI"

Ajda Pekkan, ameliyat sonrası gazeteci Olcay Ünal Sert'e yaptığı açıklamada, "Çok ağrılarım vardı, bu ameliyatla ağrılarımdan kurtuldum. Kalçamı kırdıktan sonra omuzumda kas yırtılması oluşmuş. Geçen yaz yavaş yavaş o ağrılar başladı. Öncesinde aynı omuzumdan tendon ameliyatı da olmuştum. Ağrılar artınca Ramazan öncesi doktorum bu operasyonu gerçekleştirdi" ifadelerini kullandı.
65bca4341a3d381f9acb8312.jpg

Ajpa Pekkan: Çocukların ölmediği bir yıl olsun

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler