Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ajda Pekkan'dan Semiramis Pekkan'a: Bana en güzel armağan...

hizmetli

Administrator
Yönetici
63382a0986b2470c30a0ab0c.jpg

“Broadway’den İstanbul’a Müzikaller” projesi, geçtiğimiz hafta “Haldun Dormen Yönetiyor- Senfonik” başlığıyla Maximum Uniq Açıkhava’da seyirci karşısına çıktı. Projede Asuman Dabak, Burak Sevinç, Canan Ergüder, Emre Altuğ, Emrah Eren, Ethel Mulinas, Lilya İrem Salman, Nilsu Berfin Aktaş, Pelin Akil, Pelin Karahan, Pelin Uluksar gibi çok sevilen ünlü oyuncuların yanında Sitare Bilge, Canbora Genç gibi müzikalciler de yer aldı.

"BENİM İÇİN BÜYÜK BİR ONUR"

Gecenin sonunda sürpriz bir şekilde sahneye çıkan Haldun Dormen emeği geçen herkese teşekkür etti ve gecenin onur konuğu Semiramis Pekkan'ı sahneye davet etti. "Benim için en büyük onur Haldun'umla aynı sahneyi paylaşmaktı" diyen Pekkan, 'Bana Yalan Söylediler' ve 'Bu Ne Biçim Hayat' şarkılarını seslendirdi.
63382d8d86b2470c30a0ab2c.jpg

"İZLERKEN GÖZLERİM DOLDU"

Süperstar Ajda Pekkan da kardeşinin yer aldığı müzikalı izlemeye gelenler arasındaydı. Aracıyla çıkış yaptığı esnada sorulara yanıt veren Pekkan, "Çok beğendim oyunu, gözlerim doldu izlerken. Mükkemmel bir oyun sergilediler" yanıtını verdi. Muhabirler geçtiğimiz günlerde sosyal medyada çıkan filtresiz fotoğraflarını sorunca; camını kapatan Süperstar, yoluna devam etti.
63382d6c86b2470c30a0ab2a.jpg

AJDA PEKKAN'IN YAŞINI TİYE ALDI

Ajda Pekkan hakkında geçtiğimiz yıl 74 değil, 82 yaşında olduğu yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Bunun üzerine Süperstar'ın kardeşi Semiramis Pekkan, Instagram sayfasında Ajda Pekkan'ın yaşını tiye alan esprili bir paylaşım yapmıştı.
63382f3286b2470c30a0ab30.jpg

"GİZLİ BİLGİYMİŞ"

Semiramis Pekkan, photoshop'la yapılan fotoğrafı "Osmanlı arşivinde bulunmuş, gizli bilgiymiş..." notuyla paylaşmıştı.
63382f5386b2470c30a0ab32.jpg

KARDEŞİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Sosyal medyada bir paylaşımda bulunan Ajda Pekkan, kız kardeşi Semiramis Pekkan'ın doğum gününü kutladı. Duygusal bir paylaşımda bulunan Süperstar, "Benim kıymetli ve biricik kardeşim, hayatın bana sunduğu en büyük armağan, kardeş, dost, yeri geldiğinde anne diye sarıldığım...Ailem, birlikte eğlenip güldüğüm, dert ortağım, canım Semiramis'ciğim doğum günün kutlu olsun ve daha nice güzel anılarımız sevinçlerimiz olsun inşallah" ifadelerini kullandı.
6338327c86b2470c30a0ab4b.jpg

Semiramis Pekkan'a birçok ünlü isim de tebrik mesajı attı. Süperstar'ın paylaşımına beğeni ve yorum yağdı.

Ajda Pekkan'ın 23 senelik anne özlemi
Kuruçeşme Açıkhava'da Süperstar izdihamı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler