Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ajda Pekkan'ı kızdırdılar! 'Kuralları bilmiyorsanız gelmeyin'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b3241f6244f026b986e251.jpg

Süperstar olarak anılan sanatçı, BKM Organizasyonu ile DenizBank Açıkhava etkinlikleri kapsamında sahneye çıkarak, hayranlarını "İyi akşamlar İstanbul" diyerek selamladı.

Harbiye'de konser vermekten keyif aldığını dile getiren sanatçı, "Geçen yıldan bu yana bu kadar güzel bir yaz akşamında Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nun güzel atmosferinde bir aradayız. Bizi yıllarca bir araya getiren, bu kadar zevk aldığım bir ortam olmadı. Bazı arkadaşlarım iyi hatırlar. Çok güzel günler yaşadık sizlerin sayesinde. Bu akşam bütün şarkılara eşlik edeceğinize inanıyorum." diye konuştu.

milliyet.jpg

Pekkan'ın konserde aralarında "Yakar Geçerim", "Vitrin", "Bir Günah Gibi" ve "Ya Sonra" gibi sevilen şarkılarına hayranları eşlik etti.

Geceye özel koreografi ve ışık gösterilerinin sunulduğu konsere müzikseverler yoğun ilgi gösterdi.

milliyet.jpg

Ajda Pekkan, Harbiye Açıkhava'da konser verdi! Kıyafeti dikkat çekti

ŞARKIYI YARIDA KESTİ

Her şey güzel giderken, şaşırtan bir olay yaşandı. Konserde protokol bir grup şarkı bitmeden ayaklanınca Ajda Pekkan, performansını yarıda keserek uyarıda bulundu.

milliyet.jpg

"GÖSTERMELİK GELMEYİN"

SüperStar, konser alanından ayrılan kişilere dönerek "Ben sizin konserinize gelsem ve en önde protokolde otursam ve ondan sonra çekip gitsem siz ne dersiniz? Protokol kurallarını bilmiyorsanız göstermelik gelmeyin" dedi. Sanatçı, hayranları tarafından alkışla desteklendi.

66b32b146244f026b986e26e.jpg

Bodrum'da Ajda Pekkan coşkusu! 'Güzellik gelip geçicidir'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler