Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Akın Akınözü'nün annesi Özlem Akınözü, son yolculuğuna uğurlanıyor!

hizmetli

Administrator
Yönetici
669e691c05089e4aaa596021.jpg

'Sensiz Olmuyor', 'Karagül' ve 'Deliha 2' gibi projelerde rol alan, oyuncu Akın Akınözü'nün annesi Özlem Akınözü (60), uzun süredir mücadele ettiği kansere yenik düştü.

Acı haber, Akınözü'nün kurucuları arasında bulunduğu yardım derneğinin sosyal medya hesabından duyuruldu.

milliyet.jpg

"HARİKA BİR İNSANI KAYBETTİK"

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Akın Akınözü'nün anne acısı! Oyuncu Özlem Akınözü yaşamını yitirdi

"ÇOK ÇALIŞTIN CANIM ANNEM"

Mayıs 2019'da annesi ile birlikte gördüldüğü çocukluk fotoğrafını paylaşan Akın Akınözü, "Beni sevdiğin, desteklediğin ve yetiştirdiğin için teşekkür ederim canım annem. Çok çalıştın. Dünyanın en zor mesleğini üstlenen tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun" mesajını yazmıştı.

milliyet.jpg

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Bugün annesine veda etmek için cenaze namazına katılan ünlü oyuncu gözyaşlarını tutamadı. Akınözü'nü bu acı gününde oyuncu dostları yalnız bırakmadı.

669e679405089e4aaa59600b.jpg

Usta oyuncu Süreyya Arın'ın kızı olan ve 13 Ekim 1964 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Özlem Akınözü, bugün Vadiistanbul Camii'de kılınacak ikindi namazının ardından Yeni Ayazağa Mezarlığı'na defnedilecek.

669e67d205089e4aaa59600d.jpg

Akın Akınözü'nden Ebru Şahin cevabı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler