Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Alişan hastaneye kaldırıldı: Ameliyat olmam gerektiği söylendi

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b66767f417864ac7032204.jpg

Alişan, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Aracını beklerken objektiflere yansıyan şarkıcı, "Dişim kırıldı, nazara geldik, dolgu yaptırdım. Çok kötü bir şey. Diş sıkıntın mı var derdin var. Bir de iğne yaptılar. Ağzım uyuştu. Bu kadar konuşmam bile mucize" diyerek herkesi gülümsetmişti.

"ŞİMDİDEN ÖZLEDİM HEPSİNİ"

Muhabirlerin, "Çocuklar nasıllar?" sorusuna Alişan "Çocuklar anneannelerinin yanına tatile gittiler. Buse de yanlarında, iki gün oldu ama şimdiden özledim hepsini" diye cevap verdikten sonra gelen aracına binerek oradan ayrılmıştı.
65b668b3f417864ac703220b.jpg

HASTANEYE KALDIRILDI

Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde 8. Geleneksel Sivrihisar Dövme Sucuk Festivali'nde sahne alacak olan şarkıcı Alişan, Sivrihisar'a gelirken şiddetli ağrı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.Hastalanan sanatçı yerine Mithat Körler sahne aldı.
65b6690af417864ac703220d.jpg

AMELİYAT OLACAK

Sağlık durumu hakkında açıklamada bulunan Alişan, apandisit ameliyatı olacağını duyurdu.

Alişan paylaştı! 'Serkan Burak 10 bin baskıyla piyasaya çıktı'

"AMELİYAT DENMESE GELİYORDUM"

47 yaşındaki şarkıcı Alişan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Sivrihisar konserine giderken, sağ tarafmda dayanılmaz bir ağrıyla Bursa'da hastaneye acile geldik. İlaçlı tomografi ve kan tahlili neticesi, bugün apandisit ameliyatı olmam gerektiğini söyledi hocalarımız. Sivrihisar konserine bugün için kısmet olmadı maalesef, ama acil ameliyat denmese vallahi geliyordum. Sözüm söz amaliyat olur olmaz ne zaman isterseniz geleceğim.
65b66776f417864ac7032206.jpg

Alişan nazara geldi! 'Bu kadar konuşmam bile mucize'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler