Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Alişan'dan Orhan Gencebay'a destek: Milli değerlerin yerini hiçbir şey tutmaz!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65a1082e4d41ac7f2fd6583b.jpg

Aslı adı Serkan Burak Tektaş olan ünlü şarkıcı Alişan, geçtiğimiz gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Otoparkta bulunan otomobiline binen Alişan, oradan ayrılmadan önce aracının camını açarak muhabirlerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

Usta sanatçı Orhan Gencebay’ın “Türk müziği milli ve yerli değerlerden uzaklaşıyor” sözleri hatırlatılan şarkıcı, meslektaşına destek açıklamasında bulundu.

65a1066a4d41ac7f2fd65826.jpg

"ORHAN BABA BU İŞLERDE ÜSTAT"

Türk müziğinin her zaman kalıcı olduğunu ifade eden 47 yaşındaki ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65a106bc4d41ac7f2fd6582b.jpg

"Ben çok fazla düğüne gidiyorum, konsere gidiyorum. O düğünlerde halay çekince insanlar coşuyor. Ankara havaları söyleyince insanlar eğleniyor. Duygulanmak için türkü dinlemek istiyorlar. O yüzden o değerlerin yerini hiçbir şey tutmaz. Zevkler zaman zaman değişebilir ama milli ve yerli değerlerin yerini hiçbir şey tutmaz."

65a106ca4d41ac7f2fd6582e.jpg

"SERKAN BURAK 10 BİN BASKIYLA PİYASAYA ÇIKTI"

Öte yandan Alişan, geçtiğimiz günlerde 2.8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından nostaljik bir paylaşıma imza atarak, müzik sektörüne girişinden şu sözlerle bahsetmişti:

Alıntı Metni

65a106fe4d41ac7f2fd65830.jpg

İki sene önce kardeşini kaybeden Alişan: Bu acının tarifi yok!
Alişan yeğeninin doğum gününü kutladı: Amcan seni çok seviyor, hiç unutma olur mu?

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler