Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Alışveriş merkezinde göğüslerime estetik yaptırdım!'

hizmetli

Administrator
Yönetici
667d3412bc17d6055d0c5c77.jpg

'Korkunç Bir Film', 'Lanetli Sevgili' ve 'Evimiz Hollywood'da' gibi yapımlarda yer alan ABD'li oyuncu ve yazar Tori Spelling, 2006 yılında Kanadalı meslektaşı Dean McDermott ile nikah masasına oturmuştu.

"MAHREMİYETİMİZE SAYGI GÖSTERMEİNİZİ RİCA EDİYORUZ"

Beş çocukları olan ikili, geçtiğimiz haziran ayında ise boşanma kararı aldıklarını sosyal medya sayfalarından yaptıkları bir açıklamayla duyurmuştu:

Alıntı Metni

667d318abc17d6055d0c5c55.jpg

Ayrılığın ardından zor günler geçiren Tori Spelling, podcast programı 'MisSpelling'de ilk göğüs büyütme ameliyatını 19 yaşındayken bir alışveriş merkezinde yaptırdığını açıkladı.

667d3196bc17d6055d0c5c57.jpg

"HİÇBİR ŞEY SÖYLEMEDEN GÖĞÜSLERİMİ YAPTIRDIM"

Alıntı Metni

667d32d5bc17d6055d0c5c6e.jpg

Tori, ardından göğüslerinin çok büyük olduğunu ve küçültmek için ikinci bir operasyon daha geçirdiğini de anlattı.

667d335cbc17d6055d0c5c72.jpg

"ÜÇÜNCÜ OPERASYON UĞURLU GELECEK"

"Göğüslerimi yeniden yaptırmaktaki amacım daha küçük olmalarını sağlamaktı. Keşke en başında göğüslerimi hiç değiştirmeseydim" diyen Spelling, geçirdiği ikinci operasyona rağmen istediği görüntüye ulaşamadığını söyleyerek; "Üçüncü operasyon uğurlu gelecek" ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu kiraladığı evi çöplüğe çevirdi! 'Kanepeler bile idrar kokuyor'
Eşinden ayrıldı, çocuklarıyla karavana taşındı! 'Herkes endişeli'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler