Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ameliyat olan Burcu Kara'dan yeni paylaşım: Hep bu anları hayal ettim

hizmetli

Administrator
Yönetici
666407f5941a6cbb9f4860e4.jpg

Yönetmen Fırat Parlak ile 2016 yılında evlendikten sonra oğulları Ali Çınar (7) ve Can'ı (2) kucağına alan Burcu Kara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ameliyat olduğunu duyurdu.

Kara, geçirdiği ameliyatı anlatarak sağlık durumu hakkında takipçilerine bilgi verdi.

6664068d941a6cbb9f4860d8.jpg

"KAFAMDA BENİMLE YAŞAYAN BİR ARKADAŞTAN KURTULDUM"

Alıntı Metni

666406c5941a6cbb9f4860da.jpg

"Tavır hayatta her şeydir benim için. Bir lafı yüzünden, doğumuma iki gün kala doktorunu değiştirmiş insanım ben. Şu anda da iyi ki böyle bir karar vermişim. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber. Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim."

666406e9941a6cbb9f4860dc.jpg

TABURCU OLDU

Tüm bunların ardından yeni bir paylaşım daha yapan Burcu Kara, taburcu olduğunu duyurdu. 944 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden büyük oğlu Ali'nin bir fotoğrafını yayınlayan Kara, "Evime kavuştum. Ali hiç oyuncağı olmadığı için kardeşinin oyuncaklarıyla oynuyor, yazık" diye yazdı.

66640721941a6cbb9f4860df.jpg

Ardından küçük oğlu Can'a sarıldığı anları da paylaşan ünlü isim, "Hep bu anları hayal ettim. Şimdi iyileştim işte" notunu düştü.

'Arka Sokaklar'ın Komiser Seval'i Burcu Kara: Sette benimle dalga geçiyorlar!
'Belki o gece uyumadım, belki kocamla kavga ettim!'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler