Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Amerika'da yaşayan Tolga Karel'den eşi Sarah Scott ile aşk pozu!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65cf13e5721699be74eac222.jpg

Bir döneme damga vuran Kanal D dizizi 'Yaprak Dökümü'nde hayat verdiği 'Oğuz' karakteriyle hafızalara kazınan Tolga Karel, geçtiğimiz yıllarda Amerika'ya yerleşmişti.

Yurt dışında yeni bir hayata başlayan oyuncu, ilk olarak aylık sekiz bin dolara TIR şoförlüğü yapmaya başlamış, daha sonra lojistik ve nakliyat şirketi kurmuştu.
65cf1436721699be74eac224.jpg

Babasının cenazesine gidemeyen Tolga Karel mezarlığı paylaştı: Sana yetişemedim

"SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN"

2016 yılında nikâh maasına oturduğu Sarah Scott ile ilişkisinden üç çocuğu olan Tolga Karel, son olarak eşi ile fotoğrafını, "Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım" notu ile sosyal medyada yayınladı.
65cf143f721699be74eac226.jpg

Instagram hesabından mutlu aile pozunu paylaşan 45 yaşındaki oyuncuya, takipçilerinden çok sayıda beğeni ve "Ömür boyu mutluluklar" ve "Çok güzelsiniz" şeklinde yorumlar geldi.
65cf1449721699be74eac228.jpg

Tolga Karel yaşadığı zorlukları anlattı: 83 dolar ile tekrar hayata başlamak zorunda kaldım

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler