Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Amerika'dan dönmüştü! Sitare Akbaş'ın tatil keyfi

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b0b85a6244f026b986d851.jpg

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan, 'Akasya Durağı' dizisindeki 'Zeyno' karakteriyle tanınan Sitare Akbaş, geçtiğimiz aylarda ticarete atılacağını söylemişti.

"PARFÜM MARKASI ÇIKARACAĞIM"

Ticaret hayatından bahseden oyuncu, "Ben hiç dinlenemiyorum. Boş durmaktan keyif almıyorum. Bir kafe açmıştım yakın zamanda, şimdi de bir parfüm markası çıkaracağım. Ben böyle mutluyum. Seviyorum ticaret ile uğraşmayı. Baktım kaybettiğimde olduğum yere geri dönüyorum, o yüzden kaybettiğim hiç bir şey yok, deniyorum. Kazanırsam partileriz" demişti.

milliyet.jpg

"BİZİM VATANIMIZ BİR BAŞKA"

Sitare Akbaş, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajında söyledikleriyle de gündem olmuştu. Ünlü isim, "Menajerim ile birlikte yemek yedim. Ben bir aydır Amerika'daydım. Kız kardeşim oraya taşındı. Eşi yarı Amerikalı yarı Türk. Bir kaç gün oldu geleli. Ama ordan buraya hemen gelmek istedim çünkü ille de vatanım diyenlerdenim. Tabii ki orda da güzel vakit geçirdim ama bizim vatanımız bir başka." demişti.

TATİLE ÇIKTI

Sitare Akbaş, arkadaşı Alican Aytekin ile birlikte Çeşme’de görüntülendi. Akbaş, Ayayorgi koyunda bir beach'in iskelesinden denize girerken objektiflere yansıdı.

66b0b7c16244f026b986d84c.jpg

MEYVE ŞÖLENİ

Düzgün fiziği ile göz dolduran Akbaş, arkadaşı ile birlikte uzun süre denizde kalarak yüzdü. Çıkışta duş alan ikili daha sonra şezlonglarına geçerek meyve yiyip sohbet ederek zaman geçirdiler.

66b0b7cc6244f026b986d84e.jpg

Amerika'dan dönen Sitare Akbaş: İlle de vatanım!
Ünlü oyuncudan 'Akbaş' itirafı! 'Kardeşlerden biri Müslüm Gürses'in büyük dedesiymiş'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler