Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Anne babasının 27 yıllık evliliği bitmişti! Can Aslantuğ'dan açıklama

hizmetli

Administrator
Yönetici
66acb13b763f277308d9e943.jpg

1996 yılında nikâh masasına oturan ve ünlüler dünyasında 'örnek çift' olarak gösterilen Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ, geçtiğimiz yıl sürpriz bir kararla yollarını ayırmıştı.

Birlikteliklerini anlaşmalı olarak sonlandırma kararı alan oyuncular, Beykoz Adliyesi’ne el ele gelirken, 27 yıllık evlilik 10 dakikalık duruşma sonunda bitmişti.

milliyet.jpg

"FİKİR ALIYORUM"

Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ'un oğlu Can Aslantuğ, Nişantaşı'nda bir AVM çıkışı görüntülendi.

Projelerinden bahseden oyuncu, "Televizyon işi değil. İçime sinen bir şey. Ama tam belli değil. Projeler gelince annem ve babamdan fikir alıyorum" dedi.

milliyet.jpg

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın oğlu Can mezun oldu! 'Bu yetimi çok mutlu ettin'

'BİRBİRLERİNE ÇOK DEĞER VERİYORLAR'

Anne-babasının 27 yıllık evliliğini bitirmesine Aslantuğ, "Bu süreç sizi nasıl etkiledi?" sorusuna, "Birinci önceliğim ikisinin gününde sonunda mutlu olması. İlk günden beri ikisin de yanında oldum. Dertler ve sıkıntılarını arkadaş gibi dinlemekte gayret ettim. Birbirlerine çok değer veriyorlar" yanıtını verdi.

milliyet.jpg

DÖVMESİ DİKKAT ÇEKTİ

Piyano dövmesiyle dikkat çeken oyuncu, "Uzun süre piyano çaldığım için arkadaşım yaptı" diye konuştu.

66acb0c4763f277308d9e940.jpg

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ birlikte yurt dışına mı çıktı? Fotoğraftaki detay dikkat çekti

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler