Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Aramalarına bile şaşırdım’

hizmetli

Administrator
Yönetici
667344ef941a6cbb9f48895c.jpg

Mesut Yılmaz -Kuzey ve Uzay adındaiki oğlu bulunan Emre Altuğ, çocuklarının annelerine düşkün olduğunu söyledi. Bayramın üçüncü gününde Nuh’un Gemisi Hotel’de hayranlarıyla buluşan sanatçı, “Babalar Günü’nüz nasıl geçti?” sorusuna, “Hiçbir hediye gelmedi ve aramalarına bile şaşırdım” diyerek, esprili cevap verdi. Sözlerine devam eden Altuğ, “Erkek çocukları, kız çocuklarına göre biraz farklı. Kız çocukları babaya çok düşkün oluyor” yanıtını verdi.

Çocuklarının annesi Çağla Şıkel’in hatırlatmasıyla oğullarının kendisini aradığını belirten sanatçı, “Anneleriyle tatile gittiler. Ben de yarın onlara katılacağım” açıklamasını yaptı. Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Milli takımımızın Gürcistan’a karşı 3-1’lik zaferinden sonra sahneye çıkan Altuğ, “Güçlü bir takımız, gruptan çıkacağımızı düşünüyorum. Arda Güler gibi bir futbolcumuz olduğu için gurur duyuyoruz” açıklamasını yaptı.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler