Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Asena'nın yeni işi şaşırttı

hizmetli

Administrator
Yönetici
6368fa6086b24a18749044d5.jpg

Gelinlik defilesi öncesi dikiş makinasının başına geçen Asena, "İzleyicilerim yıllarca beni dansımın dışında kostümlerimi de çok beğeniyordu. Babaannem beni çocukken zorla altı yıl boyunca makinede beyaz işe gönderdi. Yatak örtüsü kenarlarına işledikleri o delik delik sabır gerektiren işlemeleri öğrendim. Üniversiteye kadar o işi yaptım" dedi.

Asena, "Babaanneciğim bana hediye ettiği pırlantayı koluma takmışım aslında o yıllarda. Şimdi gelinlik ve abiyelerimizi Edibe Hanım ve Özkan Karakuşoğlu ile birlikte uyguladık. Ve 15 Kasım'da muhteşem bir geceye imza atacağız" şeklinde konuştu.
6368fa6486b24a18749044d7.jpg

'Özgürüm, kurallarınıza uymayacağım' diyemezsin'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler