Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Aşk yok' demişti! Aleyna Kalaycıoğlu itiraf etti: Güzel bir ilişkim var

hizmetli

Administrator
Yönetici
66bf917f481b65014b09168c.jpg

Survivor 2021'de adını geniş kitlelere duyurduktan sonra müzik kariyerine adım atan, çok izlenen yarışmanın 'All Star 2024' sezonunda da boy gösteren Aleyna Kalaycıoğlu, önceki gece Bebek'teydi.

"BİRLİKTE İŞ YAPIYORUZ"

Özel hayatıyla sıkça gündemine gelen 26 yaşındaki şarkıcı, rapçi Canbay ile görüntülendi. Kalaycıoğlu, "Birlikte bir iş yapıyoruz. Şu an hazırlık sürecindeyiz, stüdyodan çıktık" açıklamasını yapmıştı.

66bf9134481b65014b09168a.jpg

Elçin Sangu '39. yaş kafası'nı anlattı: Bir ferahlama geliyor!

"AŞK YOK" DEMİŞTİ

Karşılarında kameraları görünce kısa süreli şaşkınlık yaşayan ikili, aralarında aşk olmadığını dile getirmişti.

AŞKINI İTİRAF ETTİ

Aleyna Kalaycıoğlu aşkını itiraf etti. Açıklama yapan Kalaycıoğlu, "Güzel bir ilişkim var şu anda. Evrenden çağırdım. Nazar değecek diye korkuyorum, o yüzden çok konuşmak istemiyorum" dedi.

Demet Akalın'ın başı kiracısıyla dertte! 'Adam evime çöktü'
Aleyna Kalaycıoğlu, Çeşme'de! Plajın yıldızı oldu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler