Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Aşkın Nur Yengi: Sanki 40 yıldır bu işi yapmıyor gibiyim

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a8a1b9481b65014b08cef9.jpg

Konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Aşkın Nur Yengi "Çok heyecanlıyım. İlk günüm Efes Antik Kentinde, bir turnenin de başındayım aynı zamanda. Orkestram hazır, her şey muhteşem. İlk konserim ve devamı da var tabii ki, ağustos ayı yoğun geçecek" dedi.

SEZEN AKSU İLE YENİ ŞARKI

Ünlü sanatçı, yeni şarkısı hakkında, "Sezen Aksu ile bir şarkı çalışmamız var, klibi de yakında çekeceğiz. Eylülde inşallah müzikseverlerle buluşacak, o yüzden çok heyecanlıyım. Sanki 40 yıldır bu işi yapmıyor gibiyim" dedi.
66a8a1ec481b65014b08cf05.jpg

"ARTIK MESELE BUNU KORUMAKTA"

Aşkın Nur Yengi, verdiği kilolarla ilgili sorulara ise "12 kilo verdim. Bu aralar heyecandan herhalde günde iki öğün yiyorum. 16 saatlik aralıklı oruç tuttum başlarda. Zor oluyordu ama alışıyor insan. Artık mesele bunu korumakta" şeklinde konuştu.
66a8a1e8481b65014b08cf02.jpg

Aşkın Nur Yengi'ye Haluk Bilginer sorusu!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler