Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Aslı Bekiroğlu: Ben bir dizide oynatırdım bu kızı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65ccc5ba1a3d381f9acbb660.jpg

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayımlanan Adı Mutluluk dizisi ile yaşayan, 'Beni Böyle Sev', 'İkimizin Yerine', 'Gülümse Yeter', 'Yol Arkadaşım', 'Jet Sosyete' gibi projelerde rol alan 28 yaşındaki güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz ay Bebek’te objektiflere takılmıştı.

Köpeklerini gezdirmeye çıkaran ünlü isim, kendisini görüntüleyen gazetecilere “Ana yüreği” diyerek köpeklerine olan sevgisini dile getirmişti.

65ccc4ac1a3d381f9acbb651.jpg

"SESİME GÜVENİYORUM"

Oyunculuktaki başarısını müzik alanını taşımak istediğini ifade eden Bekiroğlu, şarkı çıkarmak istediğini açıklamıştı. Sesine güvendiğini söyleyen Bekiroğlu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

65ccc45e1a3d381f9acbb64e.jpg

PAYLAŞIMI ÇOK KONUŞULDU

Son olarak geçtiğimiz sene 'Biricik Sevgilim' adlı filmde rol alan Aslı Bekiroğlu, 1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşım ile gündeme geldi.

65ccc5191a3d381f9acbb654.jpg

Yeni bir karesini yayınlayarak binlerce beğeni alan oyuncu, gönderisine "Ben bir dizide oynatırdım bu kızı ama siz bilirsiniz tabi..." mesajını yazdı.

65ccc5241a3d381f9acbb656.jpg

Bekiroğlu'nun bu paylaşımına; "Çok haklısın çok", "Seni dizisinde oynatmayan çok şey kaybeder" ve "Çok yakındır" gibi mesajlar yazıldı.

Aslı Bekiroğlu: Maalesef arkadaşız
Aslı Bekiroğlu'nun sevgilisi kaçtı! 'Sinan yapacak bir şey yok'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler