Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Aslı Bekiroğlu, lösemiyi yenen minik hayranıyla piknik yaptı

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c9a70eeb782cdfa6b7d42c.jpg

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu (28), uzun süredir mücadele ettiği lösemiyi yenen minik hayranı Güneş Yıldırım'la birlikte Bebek'te piknik yaptı.

Yıldırım'la bol bol vakit geçiren Bekiroğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

66c9a565eb782cdfa6b7d424.jpg

"ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZ"

Oyuncu, "Güneş kızımız 2.5 senelik mücadeleden sonra lösemiyi yendi. Güneş'le 'Sihirli Eller' projesinde tanıştık. Çocuklarımız geleceğimiz. Bir çocuğun yüzündeki gülücüğün sebebi olmak çok güzel. Annesi hastalığı yendiği haberini verince çok mutlu oldum. Hemen bir şeyler yapmak istedik" dedi.

66c9a5a7eb782cdfa6b7d426.jpg

Projelerinden bahseden Bekiroğlu, "'Kutsal Damacana' filmine dahil oldum. Buradan sete geçeceğim. Çok seveni var. Ekip şahane. Sete keyifle gidiyorum" diye konuştu.

'Gazetecilere yakalanma gibi dertlerim yok' demişti! Aslı Bekiroğlu sezonu açtı

"FİYATLAR ÇOK PAHALIYDI"

Tatil beldelerindeki fiyatlar sorulan ünlü isim, "Yazın bir hafta Çeşme'ye gittim. Dediğimiz gibi fiyatlar çok pahalıydı" ifadelerini kullandı.

66c9a614eb782cdfa6b7d429.jpg

Oyuncu, "Ters köşe rol düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Bir tane 'Gülizar: Yol Ayrımı' diye film yaptım, orada drama oynuyorum. Beğenilirse dramada oynamak isterim" yanıtını verdi.

Aslı Bekiroğlu: Hayırdır, ünlü değil miyim artık?

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler