Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Aslı Enver'den ekranlara dönüş sinyali! 'Yeni projeleri değerlendiriyorum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
6683ef062f4d3542e34106f9.jpg

Aslı Enver, geçtiğimiz kasım ayında iş insanı Berkin Gökbudak ile sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Nikâhtan sonra Enver’in iki aylık hamile olduğu ortaya çıkmış; oyuncunun, rol alacağı diziyi hamileliği sebebiyle bırakmak zorunda kaldığı öğrenilmişti.

Aslı Enver-Berkin Gökbudak çiftinden müjdeli haber 4 Temmuz'da gelmiş; ikili sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen kızlarına Elay adını vermişti.

milliyet.jpg

"HOŞ GELDİN ELOŞ'UM"

Ünlü isim, gönderisine, "Benim güzel ailem... 4 Temmuz 2023... Hayatımın en özel günü... Ziyarete gelen, arayan, mesaj gönderen herkese yürekten teşekkürler. Mutlu, huzurlu, bol kahkahalı büyütebilmek dileğiyle... Hoş geldin Eloş'um..." mesajını yazmıştı.

milliyet.jpg

Aslı Enver’in minik kızı Elay’la paylaşımı güldürdü! Sürpriz sonlu videoya beğeni yağdı

BODRUM'A GİTTİ

Ünlü oyuncu tatil için Bodrum'u tercih etti. Geçtiğimiz akşam eşi Berkin Gökbudak ile el ele mekandan çıkan Aslı Enver'in keyfi yerindeydi. Objektiflere gülerek yansıyan çift ayaküstü sorulara yanıt verdi. Aslı Enver "Her şey yolunda, harika bir evliliğim ve çok güzel bir ailem var, Anneliğin ve tatilin tadını çıkarıyorum." diye konuştu.

6683d5702f4d3542e341055e.jpg

"ÇOK UZAK KALACAĞIMI DÜŞÜNMÜYORUM"

Ekranlardan çok uzak kalmayacağını söyleyen yıldız isim hayranlarına müjdeli haberi verdi:

Alıntı Metni

"ANNELİK HARİKA BİR DUYGU"

Elay'ın gayet iyi olduğunu söyleyen oyuncu "Keyfi yerinde, o mutluysa biz de mutluyuz. Annelik harika bir duygu." dedi. Geçtiğimiz günlerde Elay ile denizde videosunu paylaşan ve çok konuşulan Enver "Çok eğlendik, teyzesi papatyalı bot almış, papatyam benim o." diyerek tebessüm ettirdi.

milliyet.jpg

Çiçeği burnunda anne Aslı Enver’den mutluluk pozu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler