Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Asuman Dabak'ın Çeşme tatili devam ediyor! Fit hali dikkat çekti

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b208f5481b65014b08ef15.jpg

Oyuncu Asuman Dabak’ın diş teknisyeni yeğeni Didem Dabak, geçtiğimiz yaz meslektaşı Furkan Keskin ile evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

Asuman Dabak'ın Çeşme Dalyan’daki yazlığında gerçekleşen nişan töreninde, baba Emin Dabak duygusal anlar yaşadığı için damat adayının ailesi, Didem’i halasından istemişti.

66b2065f481b65014b08ef05.jpg

"BİZDEN KIZ ALMAK ÖYLE KOLAY DEĞİLDİR"

Ünlü oyuncu, ilk olarak “Bizden kız almak öyle kolay değildir” derken, 15-20 saniye geçtikten sonra “Verdim gitti” yanıtıyla konukları güldürmüştü.

66b20757481b65014b08ef07.jpg

Gecede genç çiftin yüzüklerini takan ve neşeli tavırlarıyla ortama renk katan Asuman Dabak, daha sonra kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen misafirlere de “Ben zaten bunun için buradayım” sözleriyle espri yapmıştı.

66b2086d481b65014b08ef0b.jpg

ÇEŞME TATİLİ DEVAM EDİYOR

54 yaşındaki Asuman Dabak, havaların ısınmasıyla soluğu Çeşme'de aldı. Tatili devam eden ünlü isim, önceki gün popüler bir plajda objektiflere takıldı.

66b2087b481b65014b08ef0e.jpg

Şezlongunda güneşlendikten sonra denize giren oyuncu, mavi bikinisi ve fit fiziği ile dikkat çekti.

66b2088e481b65014b08ef10.jpg

UZUN SÜRE DENİZDE KALDI

Güneş gözlüğünü takarak yüzen ve uzun süre denizde kalan Dabak, daha sonra yerine geçip arkadaşları sohbet ederek vakit geçirdi.

Asuman Dabak'ın koyu sohbeti! Yüzmeyi bile unuttu
Tuvana Türkay ile Asuman Dabak, Çeşme'de! Deniz ve güneşin tadını çıkardılar

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler