Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ata Demirer'den milyonluk yatırım! Lüks teknesini gösterdi: Hoş geldin kızım

hizmetli

Administrator
Yönetici
669a06698c1d7f4a1b08e7cc.jpg

Ata Demirer, geçtiğimiz ocak ayında konuk olduğu programda, "22 kilo verdim. Öğlen ve akşam yemeklerinde karbonhidrat yemedim. Direkt et, balık, protein yedim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. 4.5 ayda 22 kilo gitti, diyetisyenle de yapmadım" demişti.

"ÇOK HIZLI KİLO VERDİM"

Bir arkadaşım mide ameliyatı olmuştu ona 'Ne yiyorsun?' dedim, 'Ekmek yemiyorum' dedi. 'Ekmeği atacaksan niye mide ameliyatı oldun?' dedim. 'Sabahları bir dilim ekmek yiyorum, bir daha yemiyorum' dedi. Ben de denedim. Çok hızlı kilo verdim. Hafta sonu alkol alıyorum sadece, onu da pazar günü ciddi bir yürüyüşle dengeliyorum. Sabahları da sahilde, Topkapı Sarayı'na doğru yürüyorum. Bütün esnafı tanır hale geldim, sosyalleştim.

milliyet.jpg

"BİRAZ ÇENEMİ TUTUNCA KİLO VERİYORUM"

Nisan 2022'de ise YouTube'da yayınlanan bir programa katılan Demirer, mide Ameliyatı geçirip 50 kilo verdiği şeklindeki haberlere açıklık getirmişti.

"MİDE AMELİYATINA KARŞIYIM"

"Saçma sapan şeyler söylemişler" diyen ünlü isim, "50 kilo fazlalığım yok, kime vereyim 50 kiloyu? Mide ameliyatına karşıyım. Allah mecbur etmesin, hani evden mahalle çıkarıyor ya adamı, o zaman olurum. Güzellik için mide ameliyatı olan var. 20 kilo için yapıyor bunu, çünkü kafası şişko. Ben 17-18 kilo verdim ama mide ameliyatına gerek yok, biraz çenemi tutunca veriyorum ben" ifadelerini kullanmıştı.

milliyet.jpg

5 ayda 22 kilo vermişti! Ata Demirer smokinli pozlarıyla olay oldu

"SEVDALI"

Demirer, şimdi de aldığı tekne ile gündem oldu. Yaz aylarını tatil bölgelerinde geçiren ünlü komedyen denizin ve güneşin tadını çıkarabilmek için 'sevdalı' adını verdiği bir tekne satın aldı.

669a0f198c1d7f4a1b08e7e6.jpg

YORUM YAĞDI

Demirer'in 'Hoş geldin kızım' notuyla paylaştığı milyonluk teknesiyle verdiği pozlara Fedon, Asuman Dabak, Nilgün Belgün gibi ünlü isimlerden de 'Hayırlı olsun' yorumları geldi.

669a0f738c1d7f4a1b08e7e8.jpg

Ata Demirer kadın taksi şoförünü paylaştı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler