Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Atakan Arslan'dan 'Survivor' açıklaması: Aile özlemine alışamadım!

hizmetli

Administrator
Yönetici
667ab5f8941a6cbb9f48a26d.jpg

Survivor All Star yarı finalinde elenen başarılı isim 'Avatar' Atakan Arslan, geçtiğimiz gün eşi Serap Korkmaz Arslan, çocukları Aslan ve Zenia’yla Vadistanbul’da görüntülendi.

Öğle saatlerinde ailesi ile birlikte alışveriş merkezine gelen Arslan, ayaküstü sohbet esnasında yarışma sürecinden de bahsetti.

667ab602941a6cbb9f48a26f.jpg

Zorlu ada koşullarından söz eden Atakan Arslan, “Bütün ada şartlarına alıştım da aile özlemine bir türlü alışamadım. Şimdi bol bol ailemle vakit geçiriyorum. Yeni çalışmalar için proje okumalarımız başladı fakat aileme zaman ayırdıktan sonra projelere başlayacağım” dedi.

Serap Korkmaz: Heyecan içinde Atakan'ı bekliyoruz

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler