Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ayça Bingöl'den 'sosyal medya' cevabı: Takipçi sayısını karıştırmak mantıksız!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65ccb7a41a3d381f9acbb5c0.jpg

Son olarak 'Kirli Sepeti' adlı yapımda yer alan ünlü oyuncu Ayça Bingöl, geçtiğimiz sene katıldığı bir programda 2016 yılında hayatını kaybeden babasının cenazesine neden katılmadığını açıklamıştı.

"Karnımda iki bebek varken çok acayip bir karar vermek zorunda kaldım" diyen 49 yaşındaki Bingöl, sözlerine şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

65ccb72f1a3d381f9acbb5b8.jpg

"BİZİM DÖNEMDE SOSYAL MEDYA DİYE BİR ŞEY YOKTU"

Ünlü isim, son olarak geçtiğimiz gece Kuruçeşme'deki bir etkinliğe katıldı. Oyuncu, gazetecilerle bir araya gelmeyi de ihmal etmedi.

65ccb73c1a3d381f9acbb5ba.jpg

Oyuncuların sosyal medya takipçilerine ve fan kitlelerine göre seçildiğine dair yorumlar hakkında konuşan Bingöl, "Ben bunları hiç bilmiyorum. Bizim dönemde sosyal medya diye bir şey yoktu. Bizim dönemimizdekilerin hayatına sosyal medya geç girdi. Eğer böyle bir şey varsa bu çok manasız bir şey bence. Takipçi sayısını falan karıştırmak mantıksız geliyor bana" açıklamasında bulundu.

65ccb7471a3d381f9acbb5bc.jpg

"İSMİMİ ETİKETLİYORLARSA OKUYORUM"

Kendisinin sosyal medyayı çok fazla kullanmadığını söyleyen Ayça Bingöl, "Ben çok aktif bir kullanıcı değilim ve olamıyorum, öyle bir vaktim yok. Ama ismimi sosyal medyada etiketliyorlarsa ben onlara bakıyorum ve okuyorum" dedi.

Ayça Bingöl annesini paylaştı: Kahkahalarımız hiç eksilmesin
Ayça Bingöl sarışın oldu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler