Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Aydan Şener, Çalışkuşu Evi’nde

hizmetli

Administrator
Yönetici
6387583e86b2442c44a51326.jpg

Aydan Şener, Kuşadalıların, Reşat Nuri Güntekin'in 'Çalıkuşu' romanının kahramanı Feride Öğretmen'in yaşadığı ev olarak andığı Çalıkuşu Evi’nde alkışlarla karşılandı. Mehtap Meral’in moderatörlüğünde Kuşadası Belediyesi Başkanı Ömer Günel’in de katıldığı söyleşi sonrası Kuşadalılarla kucaklaşan oyuncuya büyük ilgi gösterildi.
6387586c86b2442c44a51329.jpg

"ÖZEL ANILARLA AYRILIYORUM"

Etkinliğe katılan herkesle tek tek fotoğraf çektiren Aydan Şener, “Feride’nin evinde olmak beni anılarıma götürdü. Buradan özel anılarla ayrılıyorum. Böyle bir yapının hala korunuyor olması çok kıymetli" ifadelerini kullandı.
638758b486b2442c44a5132b.jpg

"ÇALIKUŞU'NDA BULDUĞUMUZ TAT BAŞKAYDI"

Çalıkuşu’nun hayatında özel bir yeri olduğunu dile getiren Aydan Şener, "Çalıkuşu’nda ben kendi Feride'mi yaratmak istedim. İçimden gelerek ve çok severek oynadığım değerli bir işti. Çok aşk filmi seyredildi, çekildi ama Çalıkuşu’nda bulduğumuz tat başkaydı. İdealist öğretmenin yaşadıklarını ve her dönemde yaşanan kadın sorunlarını yansıtması farklarından biriydi. Feride gibi mücadeleci kadınlara gümümüzde daha çok ihtiyacımız var" dedi.

Aydan Şener'den bikinili tatil pozu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler