Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Aylin Coşkun'dan Günseli Kato'ya tepki: Hakkımı helal etmiyorum!

hizmetli

Administrator
Yönetici
637b814e86b2444cf0bdf7bc.jpg

Günseli Kato, geçtiğimiz günlerde katıldığı televizyon programında, "Bir kadın için çocuk doğurmak kadar güzel bir şey yok. Bir kadının çocuk doğurmuyorsa eksiği vardır. Ben onu bilir onu söylerim. Kadının kadın olması için çocuk doğurması gerekir. Ekonomik durum, yaşadığı ortam, sağlık, beden... O ayrı mesela. Doğurduğunuz andan itibaren mertebe kat ediyorsunuz, unutmayın. İnsan olarak bir canlıya can vermek ve onu büyütmek... Erkekler için buınu söyleyemeyeceğim maalesef. Kadınlar için çok önemli. İyi ki doğurdum" ifadelerini kullanmıştı.
637b811686b2444cf0bdf7ba.jpg

1985 yılında tanıştığı eski eşi Takuo Kato ile evliliğinden Aycan Kato adında bir kızı olan Kato'nun açıklaması kısa sürede gündeme otururken, pek çok kişi ünlü ressama tepki gösterdi. Bu isimlerden biri de şarkıcı Aylin Coşkun oldu.
637b819886b2444cf0bdf7c6.jpg

"BU DÜNYAYA ÇOCUK DOĞURMAYA GELMEDİK"

TV8'de ekranlara gelen '2. Sayfa' programına telefon bağlantısıyla katılan Aylin Coşkun, tepkisini şu sözlerle dile getirdi.

Alıntı Metni
'Sevgililerinden aldıklarını ödesin!'

"TÜP BEBEK TEDAVİM DEVAM EDİYOR"

Aylin Coşkun, 2019 yılında görkemli bir törenle dünyaevine girdiği Volkan Aslan ile geçtiğimiz ay Nişantaşı'ndaki City's çıkışında objektiflere yansımıştı. Bir süredir ortalarda görünmeyen 46 yaşındaki şarkıcı, "Tüp bebek tedavimden dolayı sahnelerden uzak kaldım. Tedavim devam ediyor şu an. İnşallah bitecek az kaldı" demişti.
637b815d86b2444cf0bdf7c0.jpg

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler