Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ayşegül Aldinç: Yaş yaş üstüne katanlarla hiç işimiz yok!

hizmetli

Administrator
Yönetici
636f9a9086b24a6248bfcdd3.jpg

İrlanda'nın başkenti Dublin'de düzenlenen 1981 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden, hem şarkıcılık hem de oyunculuk kariyeri ile ödüle layık görülen Ayşegül Aldinç (65), 560 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.
636f9bb486b24a6248bfcdd9.jpg

"ZAMANIN YAVAŞ AKTIĞI MUTLU YILLAR"

Alıntı Metni

636f9c1786b24a6248bfcddd.jpg

"SANIRSIN BİZE KATTIĞI YILLARI KENDİNDEN EKSİLTECEK!"

1980'li ve 90'lı yıllarda adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı, "İnsan 7’sinde neyse 70’inde de oymuş. 70’i görüp üstüne atlayanın altından halıyı çekerim yalnız! O yılları da görürüz umarım Allah’ın izniyle. Taş taş üstünde bırakmayıp, yaş yaş üstüne katıp oralardan vurmalara kalkan dangalak şürekâsıyla hiç işimiz yok. Bak, bak, bak dangoza bak! Sanırsın bana-ona kattığı yılları, ufalıp cebime girmek için kendinden eksiltecek!"ifadelerini kullandı.
636f9bbd86b24a6248bfcddb.jpg

"YATAĞIN SARSINTISIYLA UYANDIM"

Alıntı Metni

636f9bad86b24a6248bfcdd7.jpg

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler