Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Azra Akın ve Atakan Koru'nun romantik anları! Günbatımının keyfini çıkardılar

hizmetli

Administrator
Yönetici
669e5f5b05089e4aaa595fb7.jpg

2002'de 'Dünya Güzeli' ünvanını alan Azra Akın, 2017'de Atakan Koru ile hayatını birleştirmişti. 2018'de oğlu Demir'i kucağına almıştı.

Ünlü isim geçtiğimiz Nisan ayında ise ikinci çocuğu Arya'yı dünyaya getirmişti.

milliyet.jpg

"ÇOCUĞUMU YALNIZ BAŞIMA BÜYÜTMEK İSTİYORUM"

Azra Akın; "Çocuğumu yalnız başıma büyütmek istiyorum. Demir'de de bu böyle olmuştu. Eşimin ailesi ve benim ailem bize biraz uzak olduğu için onlardan yardım almamız zor olacak ama bir yardımcımız tabii ki olacak" şeklinde konuşmuştu.

milliyet.jpg

Azra Akın ikinci kez anne oldu! 'Demir'e bir kız kardeş geldi'

ANIN TADINI ÇIKARDILAR

Ünlü isim önceki gün Ortakent'de bir plajda görüntülendi. Oğulları Demir'e simit alan Azra Akın ve Atakan Koru çifti daha sonra bir süre gün batımını izledi. Romantik anlar yaşayan ünlü çift birbirlerini öperek anın tadını çıkardı.

669e5f4005089e4aaa595fb3.jpg

Azra Akın doğuma gün sayıyor!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler