Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Baba bunlarla muhatap olma’

hizmetli

Administrator
Yönetici
66ba696037446c2415401ee3.jpg

Çıtak, geçtiğimiz günlerde babası İbrahim Tatlıses’i kastederek bir süredir mobbing ve psikolojik şiddet gördüğünü açıklamıştı. Çıtak, “İdo’nun annesi Derya Tuna peşimi bırakmıyor. Yapımcımı arayıp, tehditlerde bulunuyor. İbrahim Tatlıses’ten şu an maddi bir talebim yok. Bir bedel ödedim, tabii ki mirasçıyım” demişti. Tatlıses ise, “Bodrum’da otursun diye verdiğim evi 6 milyon liraya sattı ve bunları benim iznim ve bilgim olmadan yaptı. Soyadımı kullanmasın” karşılığını vermişti. Tatlıses son olarak yardımcısı Tuğçe Hanım’la kahve keyfi yaptığı anı paylaşarak, “Derya Hanım, İdo Bey ve kızım Melek arayıp dediler ki bana, ‘Baba bunlarla muhatap olma. Şimdi Tuğçe Hanım sana bir kahve yapsın, için yan yana, bak keyfine’. Tuğçe Hanım da kahve yaptı” dedi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler