Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Babam dekolteli kıyafetlerime hâla kızıyor!'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66978ac3c54dfeb32beda192.jpg

Pop dünyasının dikkat çeken isimlerinden Ece Seçkin, Kaan Ölker’in programına katıldı. 32 yaşındaki şarkıcı, köpeğini kaybettiği dönem acısını kimseyle paylaşamadığını gözyaşları içinde anlattı.

"HAYATIMIN BİR PARÇASINI KAYBETTİM"

Alıntı Metni

66978af0c54dfeb32beda19b.jpg

Ece Seçkin hastalığını anlattı! '18 doz aşı oldum'

"BABAM 'BUNU GİYMEMELİYDİN' DİYOR"

Genç yaşta şöhrete kavuşmasıyla beraber ailesinin kendisini korumak için ellerinden geleni yaptığını belirten Seçkin, "Babam hâlâ bugün sosyal medya hesabımda yayınladığım dekolteli bir fotoğrafıma arayıp, tepki gösteriyor. 'Ne kadar güzel olursa olsun bunu giymemeliydin" diyor" açıklamasını yaptı.
66978ae8c54dfeb32beda199.jpg

"EVLİLİK BANA YARADI"

Pilot Çağrı Terlemez ile dört yıllık birlikteliğin ardından Eylül 2021'de hayatını birleştiren ünlü popçu, "Evlilik star ışığını öldürüyor mu?" sorusuna, "Aksine evlendikten sonra daha da parlamaya başladım, bana yaradı. Evlilik kurumuna olan saygım bana çok daha büyük bir bağlılık kazandırdı. Çağrı hayattaki en büyük şansım oldu. Beni hiçbir şekilde engellemedi, sabote etmedi ve her zaman arkamda durdu" ifadelerini kullandı.
66978adbc54dfeb32beda197.jpg

Ece Seçkin: Bastırdığım tüm duygular beni parçalarak çıktı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler