Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Babam şarkılarıyla aramızda, öldüğüne hâlâ inanamıyorum!'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b9dfa8721699be74ea83cd.jpg

Efsane müzik grubu MFÖ'nün üyelerinden Özkan Uğur, 2013 yılında lenfomaya yakalanmış, tedavi sürecinin ardından hastalığı atlatmıştı. Hastalığı nükseden Özkan Uğur, 1.5 aylık yoğun bakım sürecinin ardından 8 Temmuz'da hayatını kaybetmişti.

Ünlü şarkıcının 1989'da dünyaevine girdiği Aysun Aslan (Uğur) ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Alişan Uğur, önceki gün bu yıl altıncısı düzenlenen BAU Radyo MüzikOnair Ödülleri'ne katıldı.

65b9df39721699be74ea83ca.jpg

DUYGUSAL ANLAR

Bahçeşehir Üniversitesi’nde düzenlenen törende, tüm misafirlere duygulandıran anlar yaşandı.

65b9deea721699be74ea83c4.jpg

28 yaşındaki Alişan Uğur, gecede babasının anma töreni için yerini aldı. Sahnede konuşma yapan Uğur, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65b9df23721699be74ea83c6.jpg

"DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM BABAM"

Öte yandan Aysun Uğur ile Alişan Uğur, sanatçının usta sanatçıyı 17 Ekim'deki doğum gününde anmıştı. Eşiyle birlikte yer aldığı kareyi Instagram hesabında paylaşan Aysun Uğur, "İyi ki doğmuşsun canım Özkan’ım. İyi ki bir olmuşuz. Seni özledim" mesajını yazmıştı.

65b9df30721699be74ea83c8.jpg

Alişan Uğur ise babasıyla fotoğrafına, "Doğum günün kutlu olsun canım babam. Seni çok seviyorum" notunu düşmüştü.

Mazhar Alanson ile Fuat Güner sahnelere dönüyor! 'Kaderde bu varmış'
Usta sanatçı Özkan Uğur'un adı müzik stüdyosunda yaşatılacak

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler