Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber BAİGDER 5. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti

hizmetli

Administrator
Yönetici
İSG HABER AJANSI Balıkesir Kent Konseyi Binasında yapılan Genel Kurul, açılış ve yoklama ile başlayarak divan başkanı ve 2 yazman seçimi ile devam etti. Yönetim Kurulu Başkanının sunumu ve konuşmasının ardından yönetim ve denetim kurulları faaliyet raporunun sunumu gerçekleştirildi. EGEİSFED'İN DELEGE SEÇİMİ YAPILDIKurul'da Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu delege aday listesinin Divan’a sunulmasının ardından seçimler yapıldı ve yönetim kurulu yetkilendirildi. Yeni dönem tahmini bütçenin de görüşüldüğü Kurul'da kapanış dilek ve temenniler ile yapıldı. BAİGDER YÖNETİM KURULU GÖREVİNİ DEVRETTİ 2014 yılı Ocak ayında kurulan Balıkesir İş Sağlığı ve Güvenliği Derneği, kuruluşundan itibaren hem Balıkesir’de hem de ülkemizde birçok çalışmaya imza attı. İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün geliştirilmesi, İSG Profesyonellerinin eğitim, bilgilendirme, özlük hakları gibi konularda çalışmalar yapan Dernek, 2018 Ocak ayında 8 İl’de yer alan derneklerle birlikte Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonunun kuruluşunda da etkin olarak yer alan BAİGDER’İN tecrübeli yönetim kurulu tüzük gereği 2 dönem üst üste şartını uyguladığı için yönetim görevini devretti. Profesyonel ve kurumsal yönetim anlayışının öne çıktığı BAİGDER’İN yeni yönetimle beraber daha ileriye gitmesi için desteklerine devam edeceklerini açıklayan önceki Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Temiz ile Yönetim Kurulunda yer alan Ege İş Sağlığı ve Güvenliği Federasyonu Başkanı Mahmut Çamlı, yine ekipte yıllardır birlikte yol aldıkları Murat Ülken, İbrahim Yerel, Yücel Dağtaş gibi isimlerde yönetim görevinden ayrıldı. Son olarak Türkiye'de sivil toplum kuruluşlarının gelişimi ve demokrasi kültürünün ve prensiplerin yerleşmesi adına da iz bırakmak istediklerini açıkça ifade eden önceki yönetim kurulu üyeleri, bundan sonra da İş Sağlığı ve Güvenliği alanında kazandıkları tecrübeleri sahaya aktarmaya devam edeceklerini ve destek olmayı sürdüreceklerini ifade etti. İSG Haber Telegram grubumuza katılmak için tıklayınız. İSG Haber Twitter hesabımıza ulaşmak için tıklayınız

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler