Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Bakan Özer’den yeni platform müjdesi

hizmetli

Administrator
Yönetici
633f511386b24a63dc70bf8c.jpg

EĞİTİM SERVİSİ -Seminerdeki konuşmasında yakın zamanda yeni bir dijital platformu hayata geçeceklerini bildiren Bakan Özer, “Öğrenci ve öğretmenin eğitim süreçlerinde özellikle öğrencilerin bireysel kazanımlarını değerlendirmeyle ilgili yeni bir mekanizmaya geçeceğiz. Şu anda kazanımlarla ilişkisi ne olursa olsun tüm öğrencilere aynı yardımcı kaynaklar gidiyor. Ama yeni geliştirdiğimiz sistemde öğrenci, derslerden hangi seviyede olduğunu kendisi ölçecek. Öğretmen de öğrencisinin o gelişimini elektronik ortamda sürekli izleyebilecek” dedi.

‘Süreci yakaladık’

Son 20 yılda okullaşma oranında gelinen noktada OECD ülkelerinin 50 yıl önce ulaştırdıkları rakamlara ulaşıldığını, 50 yıllıkgecikmeyle sürecin yakalandığını kaydeden Özer,MEB’in bütçesininsürekli arttığını belirterekek bütçeyle300 milyar TL’nin üzerine çıktığını açıkladı. 19 Kasım’da yapılacak Öğretmenlik Kariyer Basamakları Sınavı’nadeğinen Özer,2023’teçok sayıda uzmanve başöğretmenle eğitim sisteminin daha güçlüyoluna devam edeceğini söyledi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler