Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Baldız tehlikeli sularda yüzüyor' paylaşımı gündem oldu! İpek Filiz Yazıcı'dan açıklama

hizmetli

Administrator
Yönetici
669a0e685e5aabdd4880da40.jpg

'Ay Tenli Kadın' şarkısıyla tanınan Ufuk Beydemir ile kendisinden 10 yaş küçük İpek Filiz Yazıcı, iki yıllık ilişkilerini 22 Ekim 2022 tarihinde İtalya'da nikâh masasına taşımıştı.

Her fırsatta birbirlerine duyduğu aşkı anlatan ve sosyal medyada mutluluk pozları veren ünlü çiftten Yazıcı, bu kez dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.
669a0e895e5aabdd4880da45.jpg

İlk adımı İpek Filiz Yazıcı atmış! 'Bana umut verdi ama hiçbir zaman açılmadı'

"BALDIZ TEHLİKELİ SULARDA YÜZÜYOR"

Genç oyuncu, Instagram hesaabından eşi Ufuk Beydemir ve kardeşi Duru Yazıcı'nın fotoğrafına yer verip, "Baldız tehlikeli sularda yüzüyor. Eniştesi çok sever böyle şeyleri (!)" notunu düştü.
669a0ec95e5aabdd4880da49.jpg

İpek Filiz Yazıcı, "Baldız tehlikeli sularda yüzüyor" paylaşımına gelen yorumlar üzerine açıklama yapma gereği duydu.
669a0ec25e5aabdd4880da47.jpg

"ANLAŞILMAYACAĞINI DÜŞÜNMEMİŞTİM"

Alıntı Metni

669a0ed25e5aabdd4880da4b.jpg

İpek Filiz Yazıcı'dan 'erken yaşta evlendin' eleştirilerine cevap

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler