Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Banu Zorlu'dan ilişki açıklaması! 'Benim istediğim güzel bir aşk'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66dd7c7f37446c241540a952.jpg

Coşkun Sabah önceki akşam Ataşehir'de bir restaurantın açılış gecesinde sahne aldı. Şef Eshabil Yaşar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Banu Zorlu,Buse Narcı, Real Çağla,Nevzat Ak gibi tanınmış isimler katıldı.

Açılışta izdiham yaşanırken Coşkun Sabah’ı yaklaşık 750 seveni mekanı doldurarak dinledi. Geceye katılan isimlerden Banu Zorlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

66dd7b6637446c241540a94b.jpg

"YOĞUN OLACAK"

Yazdan bahseden Zorlu, "Yaz benim için zor geçti. Konserler vardı, çalışmalarımız devam etti. Yoğun bir yaz geçirdik. Bu sene tatil yapamadık diyebilirim. Sezon da başlıyor, şimdilerde de daha yoğun olacak. Yapımcılığını da üstlendiğimiz yeni bir sinema filmimiz de şu an hazırlık aşamasında." diye konuştu.

milliyet.jpg

Banu Zorlu'dan iddialı açıklamalar! 'Sahnede iç çamaşırı giymiyorum'

"AŞKIN GÖZÜ HEM KÖR HEM TOPALDIR"

Aşk hayatı hakkındaki sorulara samimi bir şekilde yanıt veren Banu Zorlu, "Şimdilerde kalbim boş, nedeni yok ama. Tabii ki bir zamanı var her şeyin. Bu aralar işe verdim kendimi o yüzden çok da ilgilenmiyorum. Benim istediğim güzel bir aşk. Aşk'ın gözü hem kör hem topaldır." dedi.

milliyet.jpg

Nişantaşı'nda kafa karıştıran buluşma!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler