Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Barış Arduç'tan Hande Erçel'e övgüler! 'Şahane bir insan'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b1d48a6244f026b986dc42.jpg

Çeşme’de yaşayan ve surf hocalığı yapan 'Ege'yi canlandıran Barış Arduç, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda, ilk kez kamera karşısına geçtiği partneri Hande Erçel ile iyi bir ikili olduklarını söylemişti.

Alıntı Metni

milliyet.jpg

"İÇİMİZE SİNEN BİR PROJE OLDU"

Arduç, önceki gün akşam saatlerinde köprü trafiğinde objektiflere yansıdı. Arduç, gazeteciler ile trafik esnasında kısaca sohbet etti. Hande Erçel ile birlikte rol alacağı filmin çekimlerinin bittiğinden bahseden Barış Arduç, "Çekimlerimiz bitti. Çok çabuk bitti diyebilirim hatta. İçimize sinen bir proje oldu.

milliyet.jpg

Hande Erçel ve Barış Arduç sete çıktı! Birlikte ilk fotoğraf geldi

PARTNERE İLTİFATLAR

Erçel ile ilk kez birlikte bir projede yer alan Arduç, güzel isim hakkında şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Geçtiğimiz günlerde eşi Gupse Özay'ın doğum gününü İzmir'de kutlayan Arduç, "Onlar evdeler şimdi beni bekliyorlar. Onlara doğru gidiyorum" diyerek, akan trafikte oradan ayrıldı.

66b1d2696244f026b986dc2b.jpg

Hande Erçel ve Barış Arduç, 'Rüzgara Bırak'ı anlattı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler