Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Barış Yurtçu'nun keyifsiz tatili! Deniz Baysal'ın yokluğu dikkat çekti

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c9b027eb782cdfa6b7d44b.jpg

'Kaçak Gelinler' (2014-2015) dizisinde canlandırdığı 'Kainat' karakteri ile geniş bir hayran kitlesi kazanan Deniz Baysal ile mutlu bir evlilik sürdüren Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu, geçtiğimiz aylarda Milliyet Youtube kanalında yayınlanan Ünlü Sohbetleri'ne konuk olmuştu.

41 yaşındaki Yurtçu, hem kariyeri hem özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

66c9ad46eb782cdfa6b7d441.jpg

"İLİŞKİNİN BAŞLARINDA MAÇOYDUM"

Baysal ile ilişkilerinin başlangıcında çok sert ve kıskanç olduğunu dile getiren ünlü isim, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

66c9af06eb782cdfa6b7d446.jpg

TEK BAŞINA TATİLE GİTTİ

Barış Yurtçu son olarak geçtiğimiz gün Bodrum Gölköy'de yer alan bir plajda objektiflere takıldı. Tek başına tatile çıkan ünlü isim, bir süre güneşlendikten sonra balıklama atlayarak denize girdi.

66c9af32eb782cdfa6b7d448.jpg

Bir süre sahilde yürüyen ünlü ismin yanında oyuncu eşi Deniz Baysal'ın olmaması dikkat çekti. Barış Yurtçu'nun dalgın halleri de gözlerden kaçmadı.

Deniz Baysal Yurtçu: Çocuğumun olmasını istemiyorum!
Deniz Baysal: Aşkı evlilik değil, insanlar öldürür!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler