Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Barışma' itirafı gündem oldu! Havale notuyla iletişim

hizmetli

Administrator
Yönetici
669116385e5aabdd4880beda.jpg

Derya Uluğ ve uzun süredir birlikte olduğu Asil Gök, Kaan Ölker’in 'Popcast' programına konuk oldu. Uluğ, "Hiç ayrılıp, barıştığınız oldu mu?" sorusuna yanıt verdi.

"HER YERDEN ENGELLEDİM"

Alıntı Metni

669116105e5aabdd4880bed3.jpg

"ONUN GİBİ OLMAYA BAŞLADIM"

Asil Gök, sevgilisi Derya Uluğ hakkında "Karakterlerimiz çok zıt aslında. Zıtlar da birbirini çekiyor. Onu anlamaya başladım, tanımaya başladım, onun gibi olmaya çalıştım. Çok sinirli, herkesle küsen, gergin biriyken değiştim" dedi.

Derya Uluğ: Kendimi gelinlikle görünce ağladım

"DOĞRU ZAMANDA HAYIRLISIYLA OLACAK"

Derya Uluğ, sık sık "Ne zaman evleneceksiniz?" sorusuyla karşı karşıya kalmaları hakkında, "Evlilik kurumunu önemsiyoruz ve saygı duyuyoruz. Bunun doğru zamanda hayırlısıyla gerçekleşeceğine inanıyorum" şeklinde konuştu.
669116245e5aabdd4880bed6.jpg

"ENERJİMİZİN YÜKSELMESİ GEREKİYOR"

Öter yandan ünlü çift, herkese şarkı vermediklerini de söyledi: Her şarkı isteyene şarkı veremiyoruz. Enerjimizin uyması ve yükselmemiz gerekiyor. Örneğin hayranlık duyduğun ya da beğendiğin birinin hiç göründüğü gibi öyle olmadığını anlayınca, çalışmak istemeyebiliyorsun.
6691162d5e5aabdd4880bed8.jpg

Simge Sağın'dan Derya Uluğ'a: Hadi evlenin artık!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler