Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Bartu Küçükçağlayan ile Merve Özgüle'nin tanışma hikayesi! 'Üç evlilik teklifini reddettim'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66decfb737446c241540b09c.jpg

Bartu Küçükçağlayan, 2019 yılında klinik psikolog Merve Özgüle ile Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde düzenlenen görkemli bir törenle dünyaevine girmişti.

'Bayan kahkaha' lakabıyla tanınan sunucu Saba Tümer'in YouTube programına konuk olan 41 yaşındaki oyuncu ve müzisyen, "Merve ile nasıl tanıştın?" sorusuna yanıt verdi.
66ded06f37446c241540b0ac.jpg

Minik kızıyla fotoğrafını paylaştı! 'Seni seviyorum çocukluk'

"MERVE'Yİ TURİST ZANNETTİM"

Alıntı Metni

66decff837446c241540b0a5.jpg

"BİR DAHA SENİ KAYBETMEK İSTEMİYORUM"

Şubat 2022'de kızı Mevsim'in doğumuyla baba olma sevinci yaşayan Bartu Küçükçağlayan, "Eve gittim, 'Bir daha bulamayacağım, kaybettim' diye aşırı üzüldüm. Ertesi gün Kadıköy’de arkadaşım Yasemin Mori’nin konserine gittim, kafamı bir çevirdim Merve. 'Nolur Nolur Nolur' şarkısına Türkçe eşlik ediyor. O olduğundan emin oldum. Hemen yanına gidip, 'Adın ne? Bir daha seni kaybetmek istemiyorum’ dedim ve telefon numarasını istedim" ifadelerini kullandı.
66ded00137446c241540b0a7.jpg

"İSTANBULLU GELİN İZLEYİP EVLİLİK TEKLİF EDEMEZSİN"

"Bu kadar romantik tanışan bir adam nasıl evlilik teklif etti sorusunu ise ünlü isim, "Ben eşimin üç evlilik teklifini reddettim. Bazıları saçmaydı. İstanbullu Gelin izleyip, 'Faruk' (Özcan Deniz) orada iyi bir şey yaptı diye bana evlenme teklif edemezsin. Ben Özcan Deniz yüzünden evlenemem (gülüyor). Ben teklif etmek istedim. Doğum günümde yemeğe gitmiştik. Eve dönerken teklif edecektim ama yemek sırasında canlı piyano çalınıyordu. 'Love Story' şarkısını çalarken hemen diz çöktüm ve evlilik teklif ettim. Birden böyle bir teklif olunca ikimiz de şaşırdık" şeklinde cevapladı.
66decfe937446c241540b0a3.jpg

Bartu Küçükçağlayan: Bende diskalkuli var!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler