Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Başrolünü kendi yazdı

hizmetli

Administrator
Yönetici
6664d972ac47e4fb83086925.jpg

SEÇKİN ŞENVARDAR - Komedi projelerinin aranan ismi İrem Sak, iki sene önce dijital platform için çektiği ‘Modern Kadınlar’ dizisiyle çifte heyecan yaşıyor. Kariyerinde hiç başrol oynamadığını ve ilk kez bir yazar olarak rüştünü ispatlayacağını belirten oyuncu, “Televizyonda hiç başrolüm yok. Çok bekledim, gelmeyince kendim yazdım. Meşaleyi elime aldığım ilk projem” diye konuştu.

Dizi sektöründe erkek ve kadın oyuncular arasındaki kazanç adaletsizliğinin devam ettiğine de dikkat çeken Sak, “Kadınların her sektörde işi zor. Bizler biraz daha tırnaklarımızla kazıyarak gelebiliyoruz bir yerlere. Dünyada da böyle. Kadın yönetmen ve senariste daha çok ihtiyacımız var. Her sektörde daha fazla imkân elde etmemiz lazım” dedi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler