Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Belçim Bilgin: Yabancı dostlarım adımı söylerken çok zorlanıyorlar!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65ba09791a3d381f9acb7d84.jpg

31 Ocak doğumlu olan Belçim Bilgin, önceki gece Gayrettepe'deki bir mekanda doğum gününü kutladı.

"HAYATI KUTLAYALIM İSTEDİM"

Yakınlarını ağırladığı gecede gazetecilerle de sohbet eden oyuncu, "Aslında bu gece hayatı kutlayalım istedim. Dostlarımla beraber güzel bir gece geçirmek istedik. Kaza geçirdim, pandemi oldu, deprem oldu... Başımıza birsürü felaket geldi açıkçası. Uzun süredir görmediğimiz dostlarımla toplanma zamanı gibi hissettim. Hepimiz için güzel bir gece olsun istiyorum" dedi.
65ba08c21a3d381f9acb7d7e.jpg

"İNCİ TANELERİ'NE BAYILDIM"

Eski eşi Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunun yazdığı ve başrolünde yer aldığı Kanal D dizisi 'İnci Taneleri'ne övgüler yağdıran Bilgin, "Harika bir eser. Televizyonda ancak böyle güzel seyircilerle buluşurdu. Bayıldım diziye. Hazar harika oynuyor. Bütün karakterler ve cast harika. Son yıllarda yaşadığımız değişime bakış açısı çok değerli. Hiç bilmediğimiz ve hep hayatımızda olan bir yer pavyon. Bize hiç bilmediğimiz bir yerin anlatılması ve oradaki kadınların hikayesi. O hikayelere empati kurmamızın hiçbir sakıncası olmadığını düşünüyorum. Özendirmek değil ama orada olanları anlatmak ve paylaşmak çok güzel" ifadelerini kullandı.
65ba08a81a3d381f9acb7d7a.jpg

Kubilay Aka, ‘İnci Taneleri’nde seyirci karşısına çıkıyor

"BAŞKA BELÇİM YOK"

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda adını 'Be' olarak değiştirereğini açıklayan ünlü isim, "Adımı değiştirmiyorum aslında. Yabancı dostlarım adımı söylerken çok zorlanıyorlar. 'Be' denmesini istememin tek sebebi bu. Onlar için çok daha rahat. Adımı çok seviyorum, başka Belçim yok" şeklinde konuştu.
65ba08ba1a3d381f9acb7d7c.jpg

"HENÜZ OLMADI AMA DÜŞÜNÜYORUM"

Belçim Bilgin, "İsminin önüne bir isim daha koymuşsun" yorumu üzerine adının 'Be' olacağını belirterek, "Henüz olmadı ama düşünüyorum; Be... 'Merhaba Be' mesela. İsimlerimizin bir önemi yok, ismime çok aşığım" açıklamasını yapmıştı.
65ba09221a3d381f9acb7d82.jpg

Belçim Bilgin'den evlilik cevabı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler