Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Belçim Bilgin'den feci kaza sonrası 'araç' uyarısı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
637ccb5186b247172cf9ce07.jpg

Çorum'da önceki gün 'Baş Belası' adlı tiyatro oyununu sahnelemelerinin ardından Samsun’a doğru hareket eden oyuncuları taşıyan minibüs, önünde seyreden TIR'a arkadan çarptı. Minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş kaza yerinde hayatını kaybetti. Belçim Bilgin, feci kaza hakkında dikkat çeken bir paylaşım yaptı.
637cca0e86b247172cf9cdfb.jpg

"BELİMİ KIRDIĞIM KAZADAKİ ARAÇLA AYNI TİPTE"

Ünlü oyuncu, "Çok üzgünüm. Kazada hayatını kaybeden meslektaşlarıma gani gani rahmet, ailelerine ve sevenlerine baş sağlığı, sabır diliyorum. Altı ay önce geçirdiğim, belimin kırılmasına sebep olan kazadaki araç maalesef aynı tipti. Aydınlıkevler oyunu turnesindeki de öyle. Yalvarıyorum bundan sonra en azından o minibüslerle şehirlerarası yol yapılmasın. Ve herkes kemerini taksın" mesajını yazdı.
637cca0486b247172cf9cdf7.jpg

'Ben seni affettim, affet beni'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler