Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Berdan Mardini: Mert Demir'e göğüs kıllarını gösterdim, 'sana epilasyon yapalım' dedim!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b0840e481b65014b08e7f0.jpg

Ünlü türkücü Berdan Mardini, geçtiğimiz gün yavru vatan Kıbrıs’ın Lefkoşa şehrinde yer alan bir otelde muhteşem bir konser verdi. Sanatçının kız arkadaşı Dilara Talay da konseri seyretti.

Müziği kadar ticarete de önem veren Berdan Mardini, Mardin’de kurduğu kozmetik fabrikasının ürünlerinin çok ilgi gördüğünü söyledi.

66b08183481b65014b08e7d2.jpg

"DÜNYA MARKASI OLMA YOLUNDAYIZ"

Mardini, “Herkesi koklar hale geldim. Parfümlerimiz özellikle kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. Yurt dışından büyük talep var. Dünya markası olma yolundayız. 7 milyon dolarlık yatırımın karşılığını alıyoruz artık” diye konuştu.

66b081da481b65014b08e7db.jpg

Ünlü isim, Kıbrıs’da bir sürpriz yaparak 'Hamurun Bozuk' adlı yeni şarkısını seslendirdi. Türkücü, şarkı hakkında “Bizlere kazık atan, yanlış yapan hamuru bozuklara ya da sonradan bozulanlara yolluyorum bu şarkımı” diyerek birilerine gönderme yaptı.

66b08205481b65014b08e7dd.jpg

"SEFO İLE KAVGAMIZ YOK"

Gazetecilerin Sefo ile kavgası hatırlatıldığında Mardini, “Kavgamız yok ya. O sahnede etek giyince ben de şalvar giyse daha rahat ederdi dedim. Sefo’yu gerçekten çok seviyorum” dedi.

66b08230481b65014b08e7df.jpg

Berdan Mardini, meslektaşı Mert Demir’i çok sevdiğini, özellikle Mabel Matiz ile söyledikleri Antidepresan şarkısını çok beğendiğini de belirtti.

66b082ae481b65014b08e7e1.jpg

"MERT DEMİR İLE AYNI UÇAKTAYDIK"

Demir ile ilginç bir diyaloglarını anlatan Mardini, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Berdan Mardini'den ilişki itirafı! 'Aşkı mevsime göre ayıramıyorum'
Mert Demir ile Serenay Sarıkaya aynı eve mi çıkıyor?

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler