Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Berfu Yenenler açıkladı! 'Eser'le çoğu kez sahneye küs çıktık'

hizmetli

Administrator
Yönetici
665eb79c607ac75ddda5e567.jpg

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler (40) ile Miss Turkey 2015 dördüncü güzeli Berfu Yenenler (29), 2019 yılında nikâh masasına oturmuştu. Çift, ilk evlatları Kuzey'i evlendikleri sene kucaklarına almış, 2021'de ise ikinci oğulları Mete dünyaya gelmişti.

"ESER'İN RAHATLIĞI BENİ DELİ EDİYOR"

Beş yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Berfu Yenenler, sanatçı Hülya Avşar'ın YouTube programına konuk oldu. Eşi ile 'Çift Terapisi' adlı gösteri sahneleyen ünlü isim, "Evli olmanız, sahne performansınızı etkiliyor mu?" sorusunu yanıtladı.

Alıntı Metni

665eb780607ac75ddda5e563.jpg

"BEŞ DAKİKA KALA KAVGA ETTİK"

Berfu Yenenler, "Sahneye çoğu kez küs çıktık. Kıbrıs’ta ve Göztepe’de sahneye çıkmamıza beş dakika kala kuliste kavga ettik. Ben bağrış çağrış ağlıyorum, sahneye çıkmayacağız sandılar ama en iyi sergilediğimiz performans da o ikisiydi. O alevli kavgalarımız performansımıza iyi yansıyor demek ki" ifadelerini kullandı.
665eb78d607ac75ddda5e565.jpg

Eser Yenenler'den Berfu Yenenler'e: İnşallah ben uyuyunca telefonumu kurcalamıyorsundur!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler