Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Bergüzar Korel'den Halit Ergenç açıklaması! 'Her halini beğeniyorum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cd764eeb782cdfa6b7eebb.jpg

Eşi Halit Ergenç ve çocukları ile Londra'daki yaşamından bahseden Bergüzar Korel, "Burada nasılsa orada da öyleyiz aslında. Orası daha sakin ve yavaş bir hayat. Buraya gelip gidiyoruz ara ara. Yeni bir projemiz var şimdi" dedi.

Yeni dizisi için saçlarını değiştiren güzel oyuncu, eşinin tekrar uzattığı sakalları hakkında, "Her halini beğeniyorum. Keseceğiz tabii ki sakalı, şimdilik böyle" açıklamasını yaptı.
66cd7655eb782cdfa6b7eebd.jpg

"SAKALIMI SORUYORLAR"

Halit Ergenç ise "Londra'ya gidip geliyoruz. Sakallarımı soruyorlar sık sık, yeni bir iş için uzattım yine sakallarımı" ifadelerini kullandı.
66cd765eeb782cdfa6b7eebf.jpg

90’lı yılların Ankara'sına hüzünlü bir yolculuk! Yaşanmış bir hayat hikayesi 'Annem Ankara'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler