Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Berker Güven'den 16 yaş büyük sevgilisi Nihal Yalçın'a: Kıymetlim benim

hizmetli

Administrator
Yönetici
668e852105089e4aaa5923da.jpg

"Üç Kız Kardeş" dizisinin yıldızı Berker Güven ve uzun süredir birlikte olduğu oyuncu Nihal Yalçın, ilişkilerini sessiz sedasız sürdürüyor.

29 yaşındaki Güven ile 43 yaşındaki Yalçın'ın arasındaki yaş farkı gündeme damgasını vurmuş ikilinin ilişkisi 2021 yılında ortaya çıkmıştı.

668e7ed705089e4aaa5923cc.jpg

NEW YORK'A GİTTİLER

Güven, rol aldığı dizinin final yapmasının ardından soluğu tatilde aldı. Yakışıklı oyuncu sevgilisiyle birlikte New York'a gitmeyi tercih etti.

668e7f1d05089e4aaa5923d1.jpg

'Üç Kız Kardeş'in Somer'i Berker Güven: Çok keyifliyiz! Enerji iyi, ekip iyi

"BENİM GÜZEL SEVGİLİM"

Berker Güven, sevgilisiyle New York'ta çektirdiği fotoğrafları takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncu, paylaşımın altına şu notu ekledi:

Alıntı Metni

668e7fac05089e4aaa5923d4.jpg

"KORKARIM NAZARDAN"

Nihal Yalçın ise sevgilisinin romantik paylaşımına kayıtsız kalamadı ve gönderinin altına: 'Korkarım nazardan, kaçarım azardan. Ben teşekkür ederim sevgili. Seninle gezmek ayrıcalık.' yanıtını verdi.

668e806e05089e4aaa5923d6.jpg

'Çocuk istemiyorum! Kendime zor bakıyorum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler