Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Berrak Tüzünataç: Hayatımda her zaman yenilikler oluyor

hizmetli

Administrator
Yönetici
6364ae1286b2472e68291b71.jpg

Berrak Tüzünataç, 38’inci yaş gününde dostlarının kendisini yalnız bırakmadığını belirterek, "Hayatımda her zaman yenilikler oluyor ve olmaya da devam edecek. Her yaşım için bu geçerli. Bütün yakın arkadaşlarım ile beraberim şu an. Son üç yıldır ilk kez kutluyorum doğum günümü. Pandemiden dolayı bütün yasaklar denk geldi" dedi.
6364adb086b2472e68291b67.jpg

"HER GEÇEN GÜN GELİŞİYORUZ"

Güzel oyuncu, “Son jenerasyon oyuncuları nasıl buluyorsunuz? Sektör nereye doğru ilerliyor?” sorusuna, "Ben çok beğeniyorum gidişatımızı. Her geçen gün geliştiğimizi düşünüyorum. Yeni nesil oyuncular da çok yetenekliler. Bakış açılarını da çok beğeniyorum” yanıtını verdi.

'Bu soruya cevap vermeyeceğim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler